Hakkımızda

Üçyol Satranç Kulübü Gaziemir Şubesi

Profesyonel satranç öğretmenlerinden oluşan EKİBİMİZ size kişiselleştirilmiş satranç eğitimi sağlayacaktır.

ÜSED Gaziemir, İzmir merkezli deneyimli profesyonel satranç öğretmenlerinden oluşan bir ekiptir. Öğrencilerimize en kaliteli satranç eğitimini vermeye kendimizi adadık. Açılışlar, taktikler, maç sonu, strateji, turnuva becerileri ve sportmenlik üzerine dersleri entegre ediyoruz. Her seviye ve yaş için özel ders veriyoruz.

Tüm yaş gruplarına ve farklı yetenek seviyelerine hitap ediyoruz. Eğitim yöntemimiz, yeni başlayanlar için adım adım bir yaklaşım ve daha ileri düzeydeki öğrenciler için yapılandırılmış ders planlarıdır. 

“Satranç, çocuklara problem çözme, sportmenlik, görgü kuralları ve başkalarının farkındalığı gibi harika becerileri öğretir”

Skype ve Zoom kullanarak günde 24 saat çevrimiçi dersler veriyoruz. Oyun analizi, açılış hazırlığı, taktik eğitimi artı revizyon ve ev ödevi yapıyoruz.

Satranç Kampları

Okul tatillerinde idman yapıyoruz. Bu dersler sırasında çocuğunuzu eğitim için bir yetenek grubuna ayırıyoruz. Taktikleri öğretiyoruz ve ödüllü bir turnuva düzenliyoruz. Her çocuk bir rozet ve sertifika, bazıları ise kupa ile ayrılıyor. 

100

ÖĞRENCİ

25

ONLINE TURNUVA DERECESİ

8

TÜRKİYE DERECESİ

40

İZMİR DERECESİ

Satranç oynaması kolay, öğrenmesi eğlenceli ve ustalaşması zordur. Satranç sadece bir oyun değildir. Satranç keşfedilecek sırlarla doludur. Ne kadar çok öğrenirsen, bilmediğini o kadar çok anlarsın. “Satranç çocuklara harika problem çözme, sportmenlik, görgü kuralları ve başkalarının farkında olma becerilerini öğretir.

Üsed Gaziemir, kulüplerimize, kamplarımıza ve çevrimiçi ve yüz yüze özel dersler için yeni öğrenciler kabul ediyor. Daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamıza göz atın.

Şimdi başla ve arkana bakma! Öğrenciye göre değişir, ancak 5 yaşından itibaren istediğiniz zaman satranç oynayabileceğinizi gördük.

Satranç hedeflerinize bağlıdır. Üsed Gaziemir’de ilerlemeyi sürdürmek için haftada en az bir ders öneriyoruz. İki ders, ilerlemenizi hızlandırmanıza yardımcı olacaktır. Ancak, satranç turnuvalarında oynama konusunda ciddiyseniz, üç veya daha fazla ders oyununuzu bir sonraki seviyeye yükseltecektir.

Eğer satranç öğrenmeye hevesliyseniz kulübümüz tam size göre. İletişim